MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Bergèrer 11424628

nr 1142 4628

Bergèrer

ett par

Kondition: extra tyg medföljer, slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 6 november 2017
kl 19:04:53